Otel

Havuz Bar

Aqua park ve yüzme havuzu yanında bulunan aqua bar soğuk ve sıcak içecekleri, çeşitli snack menüleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Aqua Park

Çocuk ve yetişkin misafirlerimizin mutluluğuna mutluluk katacak aqua park’ımız heyecan ve tutku dolu bir tatilin kapılarını aralıyor.

Havuz

Açık havuzumuz sadece yaz sezonunda hizmet vermekte olup biri yetişkin, diğeri çocuk havuzu olmak üzere iki havuz bulunmaktadır. Havuz eğlencenize aquapark ile keyifli anlar sunuyoruz. Havuz çevresinde şemsiye, şezlong, şezlong minderi hazır bir durumda misafirlerimize sunulmaktadır. Yetişkin havuzumuz 135 cm, minik konuklarımız için bulunan çocuk havuzumuz ise 65 cm derinliğindedir.

Açık havuz başında yemekli düğün, nişan ve sünnet organizasyonlarınız için bize ulaşabilirsiniz. +90 (548) 829 22 90

Restoran

Hotel kompleksinin içerisinde bulunan eşsiz restorantımız özenle seçilmiş zengin menüsü ile her türlü damak zevkine uygun yemek çeşitlerini misafirlerin beğenisine sunmaktadır. Türk mutfağının en seçkin yemeklerini sizler için hazırladık. Her gün farklı tadlar ile sizlere keyifli dakikalar yaratmak için hizmetinizdedir.

Çok Amaçlı Salon

Efektif ve kreatif toplantıların vazgeçilmezi çok amaçlı salonumuz, tüm teknik ekipman desteği ile misafirleri için en elverişli şekilde planlanmıştır.