Genel Bakış

Velmer Hotel

Lefke merkezinde, Lefke Avrupa Üniversitesi’ne sadece 400 mt, Ercan havalimanına ise sadece 55 dakika uzaklıkta inşa edilmiş bu saklı cennet; Türk misafirperverliğini  kaliteli servis anlayışıyla 2019 yılında hizmete açılmıştır.  Dağın eteğinde konumlanmış olan otel sahile birkaç dakika yürüme mesafesindedir. Güzelyurt ve Lefke Bölgesinin 3 yıldızlı tek oteli olan Velmer Hotel bir aile işletmesidir.  Konumuna yakın   Vuni Sarayı, Soli Harabeleri, Lefke eski hamamları ziyaret edebileceğiniz yerler arasındadır. Lefke’de bulunan Şeyh Nazım Dergahına ise araç ile 5 dakika uzaklıktadır.

Dağ ve deniz manzaralı, lüks ve konforlu odaları ve modern mimaride saklanmış ince detaylarla, aile yapısına uygun tasarlanmış Velmer Hotel  sizlere kapılarını açıyor.

Meyve ağaçlarıyla yeşilin huzur veren büyüsünün içerisinde saklı, gün ışığıyla birlikte masmavi denizin doyumsuz manzarasını gözlerinizin önüne seren bu saklı cennet; 60 oda, 120 kişi kapasitesi ve misafirlerine sunduğu güler yüzlü hizmetleriyle sizleri bekliyor.

Gecesinin ayrı, gündüzünün ayrı güzel olduğu doğa ile iç içe bu saklı cennette, oda&kahvaltı hizmeti verilmekte olup kendinizi evinizde hissedeceğiniz misafirperverliğiyle müthiş bir tatil deneyimi  yaşayabilirsiniz.  Sezonluk açık olan hem çocuk, hemde yetişkin havuzu, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz Aquapark’ı, havuz başında fast-food, soğuk ve sıcak içecekleri ile sizlere keyifli dakikalar yaratmak için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

ÖNEMLİ NOT : Yüzme havuzlarımız ve aqua parkımız tadilat nedeniyle 2023 yaz sezonunda hizmete kapalı olacaktır. 

Otelimiz